W poszukiwaniu inspiracji!

W poszukiwaniu inspiracji!

Wybieg Barcelona Bridal Fashion Week (BBFW) był w centrum uwagi od 20 do 23 kwietnia, prezentując kreacje zaprojektowane przez największych krajowych i międzynarodowych projektantów odzieży ślubnej. 34 czołowe firmy i wschodzące marki wzięły udział w pokazach mody podczas międzynarodowej imprezy porównawczej w branży, prezentując swoje nowe produkty, podobnie jak 320 firm, które wzieły udział w targach.

Na wybiegu BBFW wystartowały krajowe i międzynarodowe firmy, które zaprezentują swoją kolekcję sukni ślubnych, odzieży dla pana młodego i strojów wieczorowych z 2023 r jak również dodatki do stylizacji ślubnej.

Wystąpiły takie firmy krajowe, takie jak Atelier Pronovias; Rosa Clara; Jezus Peiró; Yolankrys; Sophie et Voila; Isabel Sanchis; Swoją obecność zaszczycili również Marco i María oraz Ramón Sanjurjo. Oprócz nowych propozycji marki Nicole Milano, Grupa Pronovias po raz pierwszy zaprezentowali kolekcję Marchesa for Pronovias, będącą efektem wspólnych starań z amerykańską marką.

Wśród międzynarodowych marek, które zadebiutowały na pokazie mody BBFW, będzie włoski projektant Peter Langner, który swoją kolekcję 2023 zaprezentował wyłącznie w formacie cyfrowym; Katy Corso z Ukrainy; Westalka Korei Południowej; Polska Agnieska Światy; i Modeca z Holandii. Inne międzynarodowe marki, które ponownie wzieły udział, to Marylise & Rembo Styling z Belgii; amerykański Demetrios; Julia Kontogruni z Bułgarii; włoskiego Carlo Pignatelli ze swoją kolekcją dla stajennych oraz francuskiego Cymbeline.

Z drugiej strony, potwierdzając swoje zaangażowanie na rzecz młodych projektantów, na wybiegu BBFW odbyły się pokazy mody „New Talents” z kreacjami Olgi Macià, Loreny Panei, Poesie Sposa i Simone Marulli, które były obecne po raz pierwszy na wybiegu BBFW jak Andrea Lalanza, Mireia Balaguer i włoska firma More.

Inni projektanci, wszyscy z Andaluzji, debiutowali w tym roku na wybiegu BBFW, Moncho Heredia z Malagi, Nicolás Montenegro z Sewilli, Higar Novias z Kordoby i Manila Novias z Granady. Wszyscy projektanci zaprezentowali kreacje dla panien i druhen, a także propozycje sukienek wieczorowych.

 

 

 

Światowa premiera Viktor &Rolf Mariage
Marka Viktor&Rolf Mariage wystąpiła w Barcelona Bridal Night, galowym wieczorze, który odbył się w środę 20 kwietnia w halach 1 hali Montjuïc. Był to pierwszy światowy pokaz mody znanych projektantów z ich linii ślubnej, na którym zostały zaprezentowane kreacje z ich kolekcji wiosna/lato 2023, a także wybór kultowych elementów haute couture i sukni z ich linii Mariage.

Ponad 320 marek na targach Targi
BBFW odbyły się w tym samym czasie co wybieg 22 i 23 kwietnia i potrwały aż do 24. W tegorocznej wystawie wezieło udział ponad 320 firm, z czego 75% przyjechało z zagranicy z 27 krajów.

Na targach zaprezentowane zostały oferty wiodących krajowych marek, takich jak Jesús Peiró, Pronovias Group, Rosa Clará, YolanCris, Sophie et Voilà, Marco&Maria, Sonia Peña, Carla Ruiz, Ramón Sanjurjo, Inuñez, Novia d'Art czy Tot-hom .

Wśród międzynarodowych marek wyróżniały się renomowane libańskie firmy Zuhair Murad i Tony Ward uczestniczący po raz pierwszy. Amerykanie Demetrios, Justin Alexander, Enzoani, Randy Fenoli, Allure lub Amsale oraz Włosi Nicole Milano, Peter Langner, Blumarine, Andrea Sedici, Elisabetta Polignano, Poesie Sposa, Simone Marulli, Valentini, Amelia Casablanca, Bellantuono, Maison Signore, as a także Madi Lane (Australia), Katy Corso (Ukraina), Vestal (Korea Południowa), Julie Vino (Izrael), Cymbeline (Francja), czy Daalarna (Węgry), The Atelier Jimmy Choo (Malezja), Tony Ward (Liban) ), Otilia Brailoiu (Rumunia), czy uczestniczącą po raz pierwszy w programie Penny Peckam (Wielka Brytania), które zaprezentowała swoje kolekcje 2023.

 

„Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki, Pomorze Zachodnie – Ster na innowacje”; realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium