Sprawczyni całego zamieszania

Sprawczyni całego zamieszania :)

Hej. Mam na imię Iza i jestem główną sprawczynią zamieszania w Bella’s Bag.

Pochodzę z Wolina, małej, wyjątkowej miejscowości, leżącej nieopodal morza. To tutaj, wśród iglastych drzew nad zalewem i cudownych ludzi wokół mam swoje miejsce, gdzie ładuję baterie, znajduję spokój i inspirację. Tu nawiązałam przyjaźnie i po raz pierwszy się zakochałam. To jest miejsce, do którego będę zawsze wracać, z każdej podróży.

No właśnie, uwielbiam podróżować, zwiedzać, poznawać ludzi, odkrywać nowe lądy i wędrować tam, gdzie jeszcze mnie nie było.

Wyznaczam sobie cele, planuję i staję na głowie, żeby je zrealizować. Zużyć buty przemierzając Stany Zjednoczone, „łapać wiatr” jadąc motocyklem przez całe Włochy, skoczyć ze spadochronem, zedrzeć gardło na koncercie Jamiego Culluma…to zaledwie kilka punktów na mojej mapie marzeń.

Na co dzień chwytam też to, co mam na wyciągnięcie ręki - kajaki, wyprawy w góry, piesze wycieczki i biwakowanie. Wszystkie zebrane wrażenia i emocje sprawiają, że do domu wracam z głową pełną nowych projektów, które aż rwą się do realizacji.

Skąd pomysł na Bella’s Bag? Urodziłam się z igłą w jednej i ołówkiem w drugiej ręce. Ta pasja do projektowania i szycia była we mnie zawsze.

Dzisiaj, po dziesiątkach pokłutych palców, kilometrach zużytych nici oraz latach nauki i doświadczenia wiem, że nie ma dla mnie rzeczy, której nie dałoby się uszyć.

Bella’s Bag to dla mnie nie tylko firma - to mój cudowny zespół, wspaniali i zadowoleni klienci oraz produkty, które sama noszę.

Bo Bella’s Bag to stan umysłu

Przekonajcie się sami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium